KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702257
nr 1270 2257
Rebecka Lagercrantz (tillskriven). Stilleben. Ej signerad. Olja på duk, 92x68 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:36:07
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr